team


Teuntje Derks-Versluis, directeur
teuntje@regenboogbreugel.nl 


Marian Wichers, leerkracht groep 1-2
marian@regenboogbreugel.nl 


Linda Staal, leerkracht groep 1-2
linda@regenboogbreugel.nl 


Ingrid Mulder, leerkracht groep 3
ingrid@regenboogbreugel.nl 


Janneke Nagel, leerkracht groep 3
janneke@regenboogbreugel.nl 


Francois Steegs, leerkracht groep 4-5
francois@regenboogbreugel.nl 


Marja van Veenendaal, leerkracht groep 6
marja@regenboogbreugel.nl


Olga Stoffels, leerkracht groep 6 & interne coördinator
olga@regenboogbreugel.nl


René van den Hove, leerkracht groep 7-8
rene@regenboogbreugel.nl


Monique Nelen, administratief medewerkster
monique@regenboogbreugel.nl 


Jolanda Ongers, conciërge
jolanda@regenboogbreugel.nl